Dyspenser do wina Modular 1 x podwójny

162642

Aktualna cena (bez VAT): 600,00 zł

Producent: By The Glass International B.V   Numer fabryczny: 120015180478

Nazwa: Dyspenser do wina
Model: Modular 21000
Rok produkcji: b.d
Wytwórca: By The Glass International B.V.
Nr identyfikacyjny: 120015180478
Motogodziny: b.d

Dane techniczne ( wg. tabliczki znamionowej/ witryny internetowej) :
• zasilanie 100-240 v/ 50-60 hz
• moc 120W
• wymiary 24 x 66 x 25 cm
• masa 22,1 kg
• gaz azot , argon
• ciśnienie gazu 02 – 05 bar

Przedmiot szacowania: urządzenie służące do odmierzania zaprogramowanych miarek wina butelkowanego. Pozwala na przechowywanie otwartej butelki wina w chłodnym, odizolowanym i hermetycznym środowisku bez utraty właściwości trunku.
• brak możliwości szczegółowej weryfikacji
• widoczne częściowe braki elementów wyposażenia
• braki w okablowaniu
Uszkodzenia
• zarysowania
• zewnętrze drobne uszkodzenia mechaniczne
• zadrapania powłoki, otarcia
• zarysowania powłoki szklanej
• ślady demontażu ( otworów po kołkach montażowych) i transportu
• nosi znamiona intensywnej i długotrwałej eksploatacji
• posiada oznakowanie
• posiada oznakowanie CE
Historia napraw i konserwacji
• wymaga zamontowania, przeglądu serwisowego, ewentualnych napraw i konserwacji, uzupełnień