Drukarka termiczna WTP800 nr ser.WTP80018170260

286938

Aktualna cena (bez VAT): 130,00 zł

Rok produkcji: -   Numer fabryczny: WTP80018170260

Nazwa: Drukarka termiczna
Model: WTP800
Rok produkcji: b.d zakupiono w 2018
Wytwórca: Sunso B.V.
Nr identyfikacyjny: WTP80018170260

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej/tabliczki znamionowej/oględzin) :
• Zasilanie 220-240 V / 50-60 Hz
• Wymiary komora 13 x 13 x 14 cm
• Masa 1,35 kg
• Papier 58-80 mm
• Max prędkość druku 260 mm/s

Wyposażenie: okablowanie zasilające

Przedmiot oszacowania ( wg. producenta): urządzenie przeznaczone do sporządzania wydruków niefiskalnych – krótkich informacji przekazywanych klientowi lub usprawniających wewnętrzną komunikację w firmie. Wśród takich wydruków można wymienić np. zamówienia kelnerskie dla kucharzy, kody kreskowe, bilety, potwierdzenia operacji czy teksty informacyjne.

Zidentyfikowane braki ( w stosunku do oferowanych nowych urządzeń)
• oprogramowanie
• nośnik
• okablowanie USB
• okablowanie szeregowe
Uszkodzenia
• widoczne zewnętrzne niewielkie uszkodzenia mechaniczne
• po przyłączeniu zasilania urządzenie nie uruchamia się
• podświetlone diody: czerwony wykrzyknik, papier
• posiada częściowe oznaczenia
• brak możliwości jednoznacznej identyfikacji
Historia napraw i konserwacji

• karta gwarancji
• dokumentacja serwisowa / historia napraw i konserwacji