Drukarka termiczna Posiflex XT-6315

244029

Aktualna cena (bez VAT): 340,00 zł

Rok produkcji: -   Numer fabryczny: PPIC0128

Nazwa: Drukarka termiczna
Model: XT-6315
Rok produkcji: b.d zakupiono w 2019
Wytwórca: Posiflex Technology Inc
Kraj wytworzenia: Tajwan
Nr identyfikacyjny: PPIC0128

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej/tabliczki znamionowej/oględzin) :
• Wymiary 15 x 21 x 15 cm
• Zasilanie 220-230V/50-60Hz
• Masa 1,2 kg
• Szerokość papieru 80 mm lub 58 mm (+ 0/-1mm)
• Szybkość druku 200 mm/sek (max.)
• Wyposażenie przewód zasilający, zasilacz

Przedmiot szacowania: drukarka termiczna pozwalająca wydrukować min zamówienia, bony, rachunki czy kody lojalnościowe. Wykorzystywana głównie w punktach obsługowych, restauracjach ,sklepach, kinach, teatrach, kantorach, aptekach itp.
• nie stwierdzono widocznych zewnętrznych braków
Uszkodzenia
• niewielkie zewnętrzne uszkodzenia mechaniczne
• zadrapania, otarcia powłoki lakierniczej
• nosi znamiona eksplantacji
• nie zwraca informacji o błędach
• brak możliwości potwierdzenia konfiguracji paramentów
Historia napraw i konserwacji
• szczegółowa weryfikacja możliwa w warunkach serwisowych
• dokumentacji serwisowej / historii napraw i konserwacji
przedstawiono:
• karta gwarancyjna