Drukarka Brother HL-L6300DW nr ser. 399461

244031

Aktualna cena (bez VAT): 600,00 zł

Procesor: -   Numer fabryczny: E75338J6N399461
Pamięć: -   monitor: -
Dysk twardy: -   drukarka: -

Nazwa: Urządzenie wielofunkcyjne
Model: HL-L6300DW
Rok produkcji: b.d zakupiono w 2018
Wytwórca: Brother Industries, Ltd.
Kraj wytworzenia: Wietnam
Nr identyfikacyjny: E75338J6N399461
Liczba przepracowanych jednostek licznik stron: 11157

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej/tabliczki znamionowej/oględzin) :
• Wymiary 40 x 29 x 40 cm
• Zasilanie 220-230V/50-60Hz
• Masa 13,2 kg
• Wyposażenie kabel zasilający
• Technologia druku laserowa, monochromatyczna

• nie stwierdzono widocznych zewnętrznych braków
Uszkodzenia
• nie stwierdzono widocznych zewnętrznych uszkodzeń
• zadrapania, otarcia powłoki lakierniczej
• nosi znamiona eksplantacji
• zweryfikowano pozytywnie możliwość drukowania
• zweryfikowano pozytywnie możliwość skanowania
• zweryfikowano pozytywnie możliwość kopiowania
Historia napraw i konserwacji
• szczegółowa weryfikacja możliwa w warunkach serwisowych
• dokumentacji serwisowej / historii napraw i konserwacji
• karaty gwarancyjnej