Dron DJI Phantom 4

214291

Aktualna cena (bez VAT): 1 700,00 zł

Dron DJI Phantom 4
Producent: Sz Dji Technology Co. Ltd   Numer fabryczny: 07DDD49OA11154

Nazwa: Dron
Model: Phantom 4
Rok produkcji: b.d zakupiono w 2016
Wytwórca: Sz Dji Technology Co. Ltd
Nr identyfikacyjny: 07DDD49OA11154

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej/tabliczki znamionowej/oględzin ) :
Dron Phantom 4
• Masa: 1,4 kg
• Wymiary 30 x 30 x 20 cm
• Stabilizator 3-osiowy
• Max prędkość 20 m/s
• Kamera max rozdzielczość 4096 x 2160
• Wyposażenie Kabel zasilający, Pilot zdalnego sterowania, Ładowarka,
Akumulator, 4 śmigła, pokrowiec, dodatkowa bateria
Aparatura GL 300C
• Częstotliwość 2.4[GHz]
• Zasięg 6000 [m]
• Uchwyt urządzenia mobilnego Smartfon, Tablet

Przedmiot szacowania: bezzałogowy śmigłowy statek powietrzny, pilotowany zdalnie zasilany akumulatorowo. Posiada możliwość przenoszenia niewielkich ładunków/wyposażenia np. kamery.
• brak możliwości dokładnej weryfikacji
Uszkodzenia
• zarysowania powłoki lakierniczej
• zadrapania powłoki, otarcia
• nie stwierdzono widocznych znaczących zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych
• po przyłączeniu zasilania urządzenie się
Historia napraw i konserwacji

• dokumentacji serwisowej / historii napraw i konserwacji