DRUKARKA ACUITY LED 1600

293331

Aktualna cena (bez VAT): 5 400,00 zł

DRUKARKA ACUITY LED 1600
Rok produkcji: 2015   Numer fabryczny: L458B733

Nazwa: Drukarka
Model: Acuity Led 1600
Rok produkcji: 2015
Wytwórca: Fujifilm Corporation
Kraj wytworzenia: Japonia
Nr identyfikacyjny: L458B733

Dane techniczne (FV zakupu) :
• Zasilanie 220-230V/50-60Hz
• Wymiary 140 x 320 x 70 cm
• Max prędkość druku 33m2/h
• Max rozdzielczość 1200 x 12000 dpi
• Masa 280 kg

Przedmiot szacowania: wieloformatowa drukarka atramentowa przeznaczona do drukowania na znacznych powierzchniach wykorzystująca lampy LED UV.

• zdemontowane zasobniki
Uszkodzenia
• zarysowania powłoki lakierniczej
• zadrapania, otarcia
• nie stwierdzono znaczących zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych
• znaczne zabrudzenia eksploatacyjne
• po przyłączeniu zasalania urządzenie uruchamia się
Historia napraw i konserwacji
• brak historii napraw i konserwacji
• wymaga czyszczenia, zamontowania, przeglądu serwisowego, ewentualnych napraw i konserwacji,
• prawdopodobna konieczność czyszczenia głowicy /dysz
• weryfikacja stanu technicznego możliwa w warunkach serwisowych

• dokumentacji serwisowej / historii napraw i konserwacji