DACIA DUSTER 1.5 DCI 4X4 LAUREATE 2016r. DW5F459

178509

Aktualna cena (bez VAT): 33 400,00 zł

DW5F459 Dacia Duster
Marka, Model, Wersja wyposażenia: DACIA DUSTER 1.5 DCI 4X4 LAUREATE LAUREATE   VIN: UU1HSDJ9G55322691
Rok produkcji: 2016   Nr rejestracyjny: DW5F459
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2016-05-18
Przebieg odczytany: 152539km   Liczba kluczy: 2
Kolor: Biały   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Kolor metallic: Nie   Czy jest książka przeglądów: Tak
Silnik: 1461ccm (Moc 109KM/80KW)   Masa całkowita: 1875
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 1389
Rodzaj pojazdu: OSOBOWY   Data następnego badania technicznego: 2019-05-18
Typ nadwozia: SUV   Hak: Nie

Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Stwierdzono miejscowe wycieki oleju spod uszczelnień silnika. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.

Zawieszenie przednie i tylne – stwierdzono powiększone luzy na połączeniach elementów zawieszenia. Układ kierowniczy – działanie układu w normie, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Układ hamulcowy – działanie układu w normie, powiększone zużycie elementów ciernych układu. Układ wydechowy – pokryty korozją.

Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – drobne zarysowania na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – odprysk lakieru o średnicy ok 4mm, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej, rozdarte wygłuszenie. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – zarysowanie na odcinku ok 40mm, drobne zarysowania. Słupek B prawy - głębokie zarysowania na odcinkach ok 10mm, 10mm, 5mm. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – odpryski lakieru o średnicy ok 5mm, 4mm, drobne zarysowania, drobne odpryski lakieru. Próg prawy - zagięcie na odcinku ok 100mm w części przedniej. Zderzak tylny – odpryski lakieru o średnicy ok 5mm, 7mm, 5mm po stronie prawej, błędy lakiernicze po stronie lewej, drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – odpryski lakieru o średnicy ok 5mm oraz 5mm, drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – zagięcie o średnicy ok 20mm w części dolnej, liczne zagięcia i ubytki lakieru z ogniskami korozji po stronie wewnętrznej, miejscowe zarysowania. Słupek lewy B - głębokie zarysowania na odcinkach ok 10mm, 10mm, 15mm. Błotnik lewy – odprysk lakieru o średnicy ok 3mm, drobne zarysowania. Próg lewy - zagięcia na odcinkach ok 20mm w części przedniej i tylnej. Dach – odprysk lakieru o średnicy ok 3mm, drobne zarysowania. Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 158µm.

Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na obie osie. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 5 sztuk. Aktywny alert układu kontroli ciśnienia w ogumieniu.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa, zabrudzenia. Poszycia tapicerskie foteli przednich i kanapy tylnej – miejscowo zabrudzone. Zabrudzone wykładziny pojazdu. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Zarysowania tapicerki drzwi lewych tylnych.

ABS, czujnik ciśnienia ogumienia, Immobilizer, Kierownica skórzana, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Radio CD, Relingi dachowe, System antypoślizgowy, Światła przeciwmgielne, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Uniroyal MS Plus 77 rozm: 215/65R16 M+S zuż: 20%
Prawy przód - prod: Uniroyal MS Plus 77 rozm: 215/65R16 M+S zuż: 20%
Lewy tył - prod: Firestone Destination Winter rozm: 215/65R16 M+S zuż: 30%
Prawy tył - prod: Firestone Destination Winter rozm: 215/65R16 M+S zuż: 30%
Zapas - prod: Continental Cross Contact rozm: 215/65R16 M+S zuż: 65%

1. Termin badania technicznego: 2019.05.18.
2. Książka serwisowa z wpisami przy stanie drogomierza: 20540km, 40201km, 61217km, 80170km z dnia 29.09.2017r.

Jeden z kluczy wyposażony w pilot centralnego zamka.