DACIA DUSTER 1.5 BLUE DCI 4WD 2018r. DW4CT86

288884

Aktualna cena (bez VAT): 51 900,00 zł

DW4CT86 Dacia Duster
Marka, Model, Wersja wyposażenia: DACIA DUSTER 1.5 BLUE DCI 4WD Essential   VIN: VF1HJD40961995591
Rok produkcji: 2018   Nr rejestracyjny: DW4CT86
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2019-02-27
Przebieg odczytany: 86319km   Liczba kluczy: 2
Kolor: SZARY   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Silnik: 1461ccm (Moc 115KM/85KW)   Masa całkowita: 1933
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 1460
Rodzaj pojazdu: OSOBOWY   Data następnego badania technicznego: 2022-02-27
Typ nadwozia: SUV   Hak: Nie

Elementy podwozia pojazdu pokryte nalotem nieustalonego pochodzenia. Elementy podwozia intensywnie skorodowane. Zawieszenie przednie i tylne – stwierdzono powiększone luzy na połączeniach elementów zawieszenia. Układ kierowniczy – działanie układu w normie, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Układ hamulcowy – elementy układu intensywnie skorodowane, powiększone zużycie elementów ciernych układu. Układ wydechowy – pokryty korozją. Połamane nadkole lewe przednie.

Barwa nadwozia – szara z efektem metalicznym. Powłoka lakierowa pojazdu jest w wielu miejscach przebarwiona. Zderzak przedni – część dolna trwale zanieczyszczona osadem niewiadomego pochodzenia, zarysowanie po stronie lewej na odcinku ok 30mm, drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – liczne przebarwienia, drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Reflektor prawy i lewy - trwale zanieczyszczone osadem niewiadomego pochodzenia. Reflektory p/mgłowe przednie - trwale zanieczyszczone osadem niewiadomego pochodzenia. Osłona chłodnicy - głębokie zarysowania, trwale zanieczyszczona osadem niewiadomego pochodzenia. Nakładka podszybia - trwale zanieczyszczona osadem niewiadomego pochodzenia. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – odprysk lakieru o średnicy ok 3mm z ogniskiem korozji, drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – ogniska korozji po stronie wewnętrznej, drobne zarysowania. Szyba drzwi prawych przednich - liczne zarysowania, przebarwienia. Lusterko prawe - przebarwienia wkładu, obudowa trwale zanieczyszczona osadem niewiadomego pochodzenia. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania. Szyba drzwi prawych tylnych - przebarwienia. Poszycie tylne boku prawego – ubytek lakieru na odcinku ok 70mm, 13mm, 60mm, ogniska korozji, drobne zarysowania. Szyba poszycia tylnego boku prawego - przebarwiona. Nakładka progu prawego i progu lewego - trwale zanieczyszczone osadem niewiadomego pochodzenia. Zderzak tylny – nakładka dolna trwale zanieczyszczona osadem niewiadomego pochodzenia, zagięcie po stronie lewej na odcinku ok 90mm, drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – głębokie zarysowania z zagięciami na odcinku ok 35mm, drobne zarysowania. Szyba drzwi tyłu nadwozia - przebarwienia. Poszycie tylne boku lewego – ubytek lakieru na odcinku ok 14mm, 10mm, ogniska korozji, drobne zarysowania. Szyba poszycia tylnego boku lewego - przebarwienia. Drzwi lewe tylne – odprysk lakieru o średnicy ok 7mm w części górnej, drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – głębokie zarysowanie na odcinku ok 18mm, ogniska korozji, drobne zarysowania. Szyba drzwi lewych przednich - głębokie zarysowania, przebarwienia. Rozdarta uszczelka we wnęce drzwi lewych przednich. Błotnik lewy – odprysk lakieru o średnicy ok 17mm, drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Lusterko lewe - przebarwienia wkładu, obudowa trwale zanieczyszczona osadem niewiadomego pochodzenia. Relingi dachowe - trwale zabrudzone osadem niewiadomego pochodzenia. Słupek lewy przedni - ogniska korozji. Słupek prawy przedni - ogniska korozji. Próg lewy - ubytki lakieru na odcinku ok 200mm. Powiększona grubość powłoki lakierowej pokrywy komory silnika: do 178um. Elementy wyposażenia nadwozia trwale zabrudzone osadem nieustalonego pochodzenia. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pozostałych zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 158µm.

Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na obie osie. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 5 sztuk, silnie skorodowane. W bieżniku opony koła prawego tylnego stwierdzono wbity metalowy wkręt, ciśnienie w oponie jest obniżone.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Wykładzina podłogi - punktowe przypalenie.

ABS, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja, Lakier metalik, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Relingi dachowe, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Sunfull SF982 rozm: 215/65R16 M+S zuż: 65%
Prawy przód - prod: Sunfull SF982 rozm: 215/65R16 M+S zuż: 65%
Lewy tył - prod: Sunfull SF982 rozm: 215/65R16 M+S zuż: 65%
Prawy tył - prod: Sunfull SF982 rozm: 215/65R16 M+S zuż: 100%
Zapas - prod: Fulda Kristall Supremo rozm: 225/55R16 zuż: 85%

1. Termin badania technicznego: 27.02.2022.
2. Książka serwisowa z wpisem przy stanie drogomierza: 20768km.

Oba klucze z pilotami centralnego zamka.