Czytnik kodów kreskowych ZEBEX nr ser. G72PH000067

145997

Aktualna cena (bez VAT): 120,00 zł

Rok produkcji: 2016   Numer fabryczny: G72PH000067

Nazwa: Czytnik kodów kreskowych
Model: Z-3172 Plus
Rok produkcji: 2016 wg.FV zakupu
Wytwórca: ZEBEX Industries Inc
Kraj wytworzenia: Tajwan
Nr identyfikacyjny: G72PH000067
Motogodziny: n.d

Dane techniczne ( wg. producenta/importera/dystrybutora/tabliczki znamionowej) :
• Czułość na obrót 360o
• Zakres odczytu (max.) do 26 [cm]
• Rozpoznawanie kodu automatyczne
• Zasilanie 5 [V] ± 5%, 280mA
• Waga 150 [g] bez przewodu
• Wymiary 180 x 70 x 107 [mm] – bez kabla i podstawki
• Długość przewodu 200 [cm]

Przedmiot szacowania: urządzenie z grupy skanerów służące do odczytywania kodów kreskowych. Jest urządzeniem, które zamienia światło odbite od kodu kreskowego na sygnał elektroniczny, zrozumiały dla kasy lub komputera. Sercem skanera jest dioda laserowa, która emituje wiązkę światła skupionego (laserowego) na lustro, które zamontowane jest na bębnie obrotowym lub na fliperze uchylnym, które to tworzy wiązkę padającą na kod kreskowy
• składowany zdemontowany w zadaszonym magazynie zamawiającego
Uszkodzenia
• brak zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych
• ubytki, zadrapania powłoki
• zarysowania
• urządzenie nosi znamiona normalnej eksploatacji
• brak możliwości weryfikacji pracy pod obciążeniem roboczym
• brak możliwości potwierdzenia konfiguracji
• posiada oznakowanie CE
Historia napraw i konserwacji
• brak dokumentacji serwisowej
• brak znamion napraw pozaserwisowych
• ekspertyzy stanu technicznego i za taką nie może być uznawane