Citroen SpaceTourer 2.0 BlueHDi XL Shine Aut. Kombi MPV 2018r. PO6HT41 UWAGA!! Pojazd znajduje się w firmie AUTO MOTO CENTRUM sp. z o.o. ul. Ostrowska 328 (przy Trasie Katowickiej) 61-312 Poznań

234710

Aktualna cena (bez VAT): 105 400,00 zł

PO6HT41 Citroen SpaceTourer
Marka, Model, Wersja wyposażenia: Citroen Jumpy Space Tourer XL Shine   Nr rejestracyjny: PO6HT41
Rok produkcji: 2018   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2018-11-14
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Liczba kluczy: 2
Przebieg odczytany: 51270km   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Kolor: czarny   Czy jest książka przeglądów: Tak
Silnik: 1997ccm (Moc 177KM/130KW)   Masa całkowita: 2800
Skrzynia biegów: Automatyczna   Masa własna: 1770
Rodzaj pojazdu: osobowy   Data następnego badania technicznego: 2021-11-13
Liczba miejsc: 8   Instalacja gazowa: Nie
VIN: VF7VEEHZ8JZ089730

Barwa nadwozia - czarna. Pokrywa silnika - zarysowania o długości od 4 do 20mm. Wygłuszenie ściany grodziowej - rozerwanie. Szyba czołowa - drobny odprysk. Zderzak przedni - zarysowanie o długości około 150mm. Lusterko prawe - zarysowanie podstawy o długości 20mm. Drzwi przednie prawe - zarysowania. Błotnik tylny prawy - zarysowanie o długości około 50mm. Pokrywa bagażnika - zarysowania o długości od 20mm do 130mm. Zderzak tylny - zarysowanie z ubytkiem o długości 40mm. Drzwi przesuwne lewe - zarysowanie. Drzwi przednie lewe - odpryski na krawędzi drzwi. Lusterko lewe - zarysowanie. Grubość powłoki lakierowej elementów poszyć zewnętrznych: pokrywa silnika 100 µm, błotnik przedni prawy 100 µm, drzwi przednie prawe 110 µm, drzwi przesuwne prawe do 280 µm, błotnik tylny prawy do 190 µm, dach 100 µm, pokrywa bagażnika 50 µm, błotnik tylny lewy do 145 µm, drzwi przesuwne lewe 110 µm, drzwi przednie lewe 110 µm, błotnik przedni lewy 100 µm.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - aluminiowe 4 sztuk, jedno stalowe. Felga przednia prawa - zarysowania z ubytkiem materiału.

Podsufitka - zabrudzenie. Nakładka wewnętrzna pokrywy bagażnika - zarysowania. Tapicerka bagażnika lewa - zarysowania. Boczek drzwi przednich prawych - zarysowanie. Schowek deski rozdzielczej - zarysowanie. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Drzwi przesuwne otwierane i zamykane elektrycznie
Szyby przednie regulowane elektrycznie
Grip Control

ABS, ASR, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), Dotykowy ekran, Dostęp komfortowy, EBA (system wspomagania nagłego hamowania), Elektrycznie regulowany fotel pasażera, Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, Felgi aluminiowe, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Fotel kierowcy sterowany elektrycznie, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Lusterka boczne składane, Nawigacja, Ogrzewanie postojowe, Podłokietnik przedni, Przyciemniane szyby (tylne,tylne boczne i przestrzeni bagażowej), Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Reflektory bi-ksenonowe, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tapicerka skórzana, Tempomat, Termometr zewnętrzny, Trzecie światło stop, Uchwyty Isofix, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

PL zima - prod: Michelin Agilis Alpin rozm: 215/60R17C zuż: 33%
PP zima - prod: Michelin Agilis Alpin rozm: 215/60R17C zuż: 33%
TL zima - prod: Michelin Agilis Alpin rozm: 215/60R17C zuż: 12%
TP zima - prod: Michelin Agilis Alpin rozm: 215/60R17C zuż: 12%
zapas - prod: Michelin rozm: 215/60R17C zuż: 10%

POJAZD Z POLSKIEJ SIECI DEALERSKIEJ.

Książka serwisowa z wpisem przy przebiegu: 50785km z dnia 07.02.2020r

DWA KLUCZE Z PILOTEM ZAMKA CENTRALNEGO, JEDEN PILOT DO WEBASTO