CITROEN Jumper 2.2 BlueHDi 2020r.

297562

3

Aktualna cena (bez VAT): 64 200,00 zł

CITROEJ JUMPER
Marka, Model, Wersja wyposażenia: CITROEN Jumper 2.2 BlueHDi   Typ nadwozia: Furgon
Rok produkcji: 2020   VIN: VF7YDBNFC12N43386
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Nr rejestracyjny: FG4829L
Przebieg odczytany: 52154km   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2020-08-17
Kolor: biały   Data pierwszej rejestracji za granicą: -
Silnik: 2179ccm (Moc 140KM)   Masa całkowita: 3500
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 2140
Liczba drzwi: 4   Dopuszczalna masa całkowita: 3500kg
Rodzaj pojazdu: samochód ciężarowy   Data następnego badania technicznego: 2023-08-17

Silnika nie uruchomiono; uszkodzony mechanizm rozrządu. Silnik wymaga sprawdzenia w serwisie.
Silnik, osprzęt i komora silnika zabrudzone.

Zawieszenie przednie i tylne – działania układu nie sprawdzono. Układ kierowniczy – działania układu nie sprawdzono. Układ hamulcowy – powiększone zużycie elementów ciernych układu, działania układu nie sprawdzono.

Pojedyncze odpryski, zarysowania, obtarcia powłoki lakierowej elementów poszycia nadwozia.
Grubości powłok lakierowych na elementach poszyć zewnętrznych nadwozia od 0,071 do 0,089mm. Naklejki firmowe na poszyciach zewnętrznych nadwozia. Dach – wgniecenie z ubytkiem powłoki lakierowej w części tylnej. Próg prawy – obtarcia powłoki lakierowej. Narożnik tylny prawy – wgniecenie z ubytkiem powłoki lakierowej. Drzwi tyłu nadwozia – wgniecenia, zarysowania, obtarcia powłoki lakierowej; rozerwana uszczelka drzwi. Lewy bok nadwozia – wgniecenia poszycia. Próg lewy – obtarcia powłoki lakierowej. Lampa zespolona tylna prawa – pęknięta. Zderzak przedni – zarysowania, obtarcia powierzchni pokrycia zderzaka; brak zaślepki wnęki zaczepu holowniczego. Zderzak tylny – odkształcenia, pęknięcia, obtarcia pokrycia zderzaka.

Skrzynia biegów manualna 6-cio stopniowa, napęd na oś przednią. Działania elementów układu przeniesienia napędu nie sprawdzono. Obręcze kół stalowe (5szt.). Koło tylne prawe – brak ciśnienia powietrza w oponie. Pokrywa piasty koła (4szt.) – miejscowo obtarte. Fartuch p.błotny koła przedniego lewego – brak. Fartuch p.błotny koła tylnego lewego i prawego – brak.

Wnętrze przedziału osobowego zabrudzone; zabrudzona tapicerka foteli. Podsufitka – zabrudzona. Zamek drzwi lewych – uszkodzony /brak możliwości otwarcia drzwi z wewnątrz/. Układ klimatyzacji – wymaga przeglądu w serwisie.
Przedział bagażowy: wymiary przestrzeni ładunkowej: dł. – 4000mm; wys. – 2200mm. Ścianka działowa – wgniecenia miejscowe, obtarcia powłoki lakierowej. Wnęki kół tylnych – wgniecenia miejscowe; obtarcia powłoki lakierowej. Nakładki wewnętrzne ścian i drzwi p.bagażowego – połamane. Podłoga – liczne wgniecenia, liczne obtarcia powłoki lakierowej płyty podłogi.

1. Dokumentacja eksploatacyjna pojazdu: książka serwisowa – brak; instrukcja obsługi – brak.
2. Szyby drzwi przednich sterowane elektrycznie.
3. Radio fabryczne.
4. System start/stop.
5. Ścianka działowa.
6. Wyposażenie narzędziowe – brak.

ABS, ASR, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Immobilizer, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Światła do jazdy dziennej, Trzecie światło stop, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

oś I lewa - prod: Bridgestone (M+S) rozm: 215/75 R16C zuż: 100%
oś I prawa - prod: Bridgestone (M+S) rozm: 215/75 R16C zuż: 100%
oś II lewa - prod: NEXEN rozm: 215/75 R16C zuż: ok. 30%
NEXEN - prod: oś II prawa rozm: 215/75 R16C zuż: ok. 30%
koło zapasowe - prod: NEXEN rozm: 215/75 R16C zuż: 10%

1. Pojazd wymaga usunięcia uszkodzeń, niesprawności i usterek wykazanych w niniejszej OCENIE:
3. Wartość przedmiotowego pojazdu w dniu badania określono w oparciu o notowania Eurotaxglass’s VII – 2022”, uwzględniając: rok produkcji pojazdu, datę pierwszej rejestracji, przebieg, stwierdzony stan techniczny, braki w ukompletowaniu, przewidywany koszt naprawy, poziom utrzymania, pochodzenie pojazdu, regionalną sytuację rynkową, lokalną sytuację rynkową, stan ogumienia.
4. Według CEPiK badania techniczne pojazdu ważne do – 17.08.2023r.