CIAGNIK ROLNICZY JCB 2010r.

169366

2

Aktualna cena (bez VAT): 138 200,00 zł

CIAGNIK ROLNICZY JCB
Producent: JCB   Numer fabryczny: JCB27G65C91350088
Rok produkcji: 2010

Ciągnik rolniczy
- producent / marka - JCB
- typ / model - 7230 Fastrac P-Tronic
- nr fabryczny - JCB27G65C91350088
- Rok produkcji - 2010
- roboczogodziny silnika - 7756 h

JCB Fastrac 7230 Jest nowoczesnym uniwersalnym ciągnikiem-pojazdem wielozadaniowym, który może zastąpić różne pojazdy, przeznaczonym do pracy w rolnictwie, transporcie, leśnictwie, budownictwie w pracach komunalnych i usługowych oraz wielu innych.
Fabryczna specyfikacja techniczna:
Typ silnika QSB 6.7
Cyl/Turbo/Intercoler 6TI
Pojemność/cm3 6702
Wymiar tłoka/skok(mm) 107×124
Max.moc KM/przy obrot 220/2200
Moment obrotowy 949/1500
Liczba biegów przód + tył 24+9
Zsynchronizowane biegi 24+9
Szybka skrzynia 6-port.
Rewers hydr.
Prędkość jazdy w km/h 1,7-69,0
Max prędkość jazdy km/h 50/70
Wydajność pompy L/min
Sterownie podnośnikiem ehr
Max udźwig podnośnika/kg 9000
Obroty WOM/min 540/1000
Hamulec tarczowy suchy
Sterowanie
Promień skrętu 4WD/m 13,8
Waga 4 WD/kg 9185
Wysokość z kabiną/cm 323
Długość/cm 572
Szerokość/cm 305
Zbiornik paliwa/L 430
Poziom głośności w kabinie/dB 76
5. Wyposażenie:
- tylny TUZ,
- przedni TUZ
- napęd 4x4
Moto & Agro Ekspert Dariusz Krajewski dariusz.krajewski@motoagroekspert.pl
Rzeczoznawstwo Techniki Samochodowej i Rolniczej tel kom: +48 603400977
51-354 Wrocław ul. Litewska 4/66
- WOM tylny
- układ pneumatyczny
- układ hydrauliczny
- układ elektryczny
- kabina
- kluczyki – 1 kpl.
- oświetlenie robocze przednie i tylne,
- zaczep rolniczy
- radio
- ogrzewana szyba czołowa
- klimatyzacja
Dane rejestracyjne:
- data pierwszej rejestracji: 18-02-2010 rok
- data pierwszej rejestracji w kraju: 20-07-2016 rok
- data ważności badania technicznego: 15-07-2018 rok
- ilość miejsc siedzących: 2
- masa własna: 9600 kg
- maksymalna masa całkowita 14000 kg
- maksymalna masa całkowita zespołu pojazdów – brak danych
Ogumienie
Przód lewy: BKT Agri Max: rozmiar: 540/65R34, zużycie 95%
Przód prawy: BKT Agri Max: rozmiar: 540/65R34, zużycie 100%
Tył lewy: Michelin Voltyre-Agro: rozmiar: 710/70R42 zużycie 60%
Tył prawy: Michelin Voltyre-Agro: rozmiar: 710/70R42 zużycie 70%
Wynik badania:
Oględziny Ciągnika odbyły się na placu zlecającego w jego obecności.
Rozruch silnika w normie, praca silnika bez widocznych nieprawidłowości, kadłub silnika zabrudzony eksploatacyjnie, uszkodzony system napędowy, świecą kontrolki sygnalizujące usterkę, komputer wskazuje kilka kodów błędów, konieczna weryfikacja kodów błędów w serwisie. Nie działa układ wspomagania, konieczne sprawdzenie lub naprawa. Uszkodzone lusterko lewe, popękane przednie błotniki, maska silnika miejscowo porysowana, kabina zabrudzona, fotele mocno poplamione, uszkodzona szyba czołowa. Brak możliwości sprawdzenia maszyny podczas pracy i sprawdzenia jej rzeczywistego stany technicznego, dokumentacji technicznej brak.