Boks kasowy BK-T-90-MINI 2014r.

125822

Aktualna cena (bez VAT): 1 100,00 zł

Boks kasowy BK-T-90-MINI
Producent: -   Numer fabryczny: -
Rok produkcji: 2014

Nazwa: Boks kasowy
Model: BK-T-90-MINI-KS
Rok produkcji: 2014 przyjęto wg. daty FV zakupu
Wytwórca: b.d
Motogodziny: n.d

Dane techniczne ( wg. producenta/importera/dystrybutora/tabliczki znamionowej) :
• wymiary: 2100 x 1190 x 850 mm
• zasilanie 230V/50Hz
• materiał korpusu blacha stalowa i kwasoodporna

Przedmiot szacowania: element wyposażenia samoobsługowego sklepu wyposażony w komorę towarowa wykonaną z blachy kwasoodpornej fakturowanej czterowarstwowa, antystatyczna taśma transportera o szer. 400 lub 500 mm, silnik rolkowy zapewniający przesuw taśmy z prędkością 0,16 m/s, półki wewnątrz boksu, przystosowanie do montażu skanera (pionowego, poziomego) wyposażony w szufladę na pieniądze.
• składowany zdemontowany na placu zamawiającego
• brak specyfikacji uniemożliwia szczegółowa weryfikację
Uszkodzenia
• liczne uszkodzenia mechaniczne
• odkształcenia
• ubytki
• znaczne zarysowania powłoki
• nosi znamiona bardzo intensywnej eksploatacji
Historia napraw i konserwacji
• brak znamion napraw pozaserwisowych
• wskazana gruntowna renowacja
• zły