BMW Seria 3 320d xDrive Sport Line aut Sedan 2018r. DW9T201 Magnice

270672

Aktualna cena (bez VAT): 91 400,00 zł

DW9T201 BMW Seria 3
Marka, Model, Wersja wyposażenia: BMW 320d xDRIVE SEDAN AUTOMAT SPORT LINE   VIN: WBA8C91070P844845
Rok produkcji: 2018   Nr rejestracyjny: DW9T201
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2018-03-16
Przebieg odczytany: 79475km   Liczba kluczy: 2
Kolor: CZARNY   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Kolor metallic: Nie   Czy jest książka przeglądów: Nie
Silnik: 1995ccm (Moc 190KM/140KW)   Masa całkowita: 2110
Skrzynia biegów: Automatyczna   Masa własna: 1535
Rodzaj pojazdu: OSOBOWY   Data następnego badania technicznego: 2021-03-16
Typ nadwozia: Sedan   Hak: Nie

Barwa nadwozia – czarna. Zderzak przedni – liczne zarysowania po stronie lewej, drobne zarysowania na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – odprysk z pęknięciem, drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – zagięcie na odcinku ok 100mm, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Zderzak tylny – drobne zarysowania. Pokrywa komory bagażnika – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – zagięcie o średnicy ok 15mm z ubytkiem lakieru o średnicy ok 4mm, drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 130µm.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na obie osie. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki. Rozcięcie opony lewej tylnej.

Nagłośnienie Harman Kardon.
Reflektory BMW Adaptive LED.
System ostrzegający przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu.
Tempomat aktywny.
System monitorowania martwego pola lusterek zewnętrznych.
Head Up Display.

ABS, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Lusterka boczne składane, Nawigacja, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Radio CD, Spryskiwacze lamp przednich, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Continental Conti Sport Contact 5 SSR rozm: 225/50R17 zuż: 75%
Prawy przód - prod: Continental Conti Sport Contact 5 SSR rozm: 225/50R17 zuż: 75%
Lewy tył - prod: Continental Conti Sport Contact 5 SSR rozm: 225/50R17 zuż: 100%
Prawy tył - prod: Continental Conti Sport Contact 5 SSR rozm: 225/50R17 zuż: 75%

1. Termin badania technicznego: 16.03.2021r.
2. Książka serwisowa prowadzona w formie elektronicznej w bazie producenta.

Oba klucze z pilotami centralnego zamka.