BMW 518d AUTOMAT SEDAN 2016r.

260091

Aktualna cena (bez VAT): 53 800,00 zł

BMW 518d
Marka, Model, Wersja wyposażenia: BMW 518d AUTOMAT SEDAN   Rodzaj pojazdu: OSOBOWY
Rok produkcji: 2016   Liczba miejsc: 5
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Typ nadwozia: Sedan
Przebieg odczytany: 179827km   VIN: WBA5E31090G729240
Kolor: BIAŁY   Nr rejestracyjny: NO6717N
Kolor metallic: Nie   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2016-09-09
Silnik: 1995ccm (Moc 150KM)   Data pierwszej rejestracji za granicą: -
Skrzynia biegów: Automatyczna   Data następnego badania technicznego: 2021-09-09

Zagięta rama przedniego zawieszenia - punkt podporowy pod silnikiem. Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Tarcze oraz klocki hamulcowe przednie i tylne kwalifikują się wo wymiany. Połamana dolna osłona komory zespołu napędowego. Połamane osłony podwozia. Układ wydechowy – pokryty korozją. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.

Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – miejscowe zarysowania na poszyciu zewnętrznym. Osłona chłodnicy - spękania warstwy chromu. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Zderzak tylny – zagięcie o średnicy ok 30mm po stronie lewej, zagięcie o średnicy ok 70mm po stronie lewej, spękania lakieru, zarysowania po stronie lewej, drobne zarysowania. Pokrywa komory bagażnika – zagięcie w części środkowej o średnicy ok 150mm, zarysowanie w części środkowej na odcinku ok 100mm, drobne zarysowania. Lampa prawa tylna wewnętrzna - popękana. Poszycie tylne boku lewego – zarysowania w części dolnej na powierzchni ok 150x30mm, zarysowanie w części środowej na odcinku ok 150mm, zagięcie na odcinku ok 100mm w części przedniej, drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – ubytki lakieru na tylnej krawędzi, drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 140µm.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś tylną. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki, miejscowo porysowane.

Fotele przednie częściowo sterowane elektrycznie.
Connected Drive.

ABS, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Nawigacja, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Radio CD, Reflektory ksenonowe, Spryskiwacze lamp przednich, Światła do jazdy dziennej, Tapicerka skórzana, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Pirelli Cinturato P7 rozm: 225/45R17 zuż: 85%
Prawy przód - prod: Pirelli Cinturato P7 rozm: 225/45R17 zuż: 85%
Lewy tył - prod: Pirelli Cinturato P7 rozm: 225/45R17 zuż: 95%
Prawy tył - prod: Pirelli Cinturato P7 rozm: 225/45R17 zuż: 95%

1. Brak książki serwisowej i instrukcji obsługi pojazdu.