BMW 318d KOMBI AUTOMAT 2017r.

270057

Aktualna cena (bez VAT): 29 500,00 zł

BMW 318
Marka, Model, Wersja wyposażenia: BMW 318d KOMBI AUTOMAT   Rodzaj pojazdu: OSOBOWY
Rok produkcji: 2017   Liczba miejsc: 5
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Typ nadwozia: Kombi
Przebieg odczytany: 45810km   VIN: WBA8H710X0A038233
Kolor: CZARNY   Nr rejestracyjny: ZS503LH
Kolor metallic: Tak   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2019-09-17
Silnik: 1995ccm (Moc 150KM)   Data pierwszej rejestracji za granicą: 2017-09-19
Skrzynia biegów: Automatyczna   Data następnego badania technicznego: -

Silnika nie uruchomiono. W czasie podjętych prób uruchomienia, na akumulatorze zastępczym, nie obrócono wałem korbowym silnika. Istnieje ryzyko awaryjnego uszkodzenia mechanizmu korbowo-tłokowego. Uszkodzony moduł sterownika turbosprężarki. Brak zestawu chłodnic. Brak pokrywy górnej silnika. Porozłączana i miejscowo uszkodzona instalacja elektryczna silnika. Miejscowe uszkodzenia elementów osprzętu silnika. Dalsza weryfikacja stanu technicznego silnika wymaga badania w serwisie. Silnik i komora silnika zabrudzone. Aktywny komunikat "usterka napędu".

Zagięte podłużnice. Zawieszenie przednie i tylne – działania układu w warunkach jazdy nie sprawdzono. Uszkodzona kolumna resorująca koła lewego przedniego. Brak prawego i lewego przedniego łącznika stabilizatora. Układ kierowniczy – działania układu w warunkach jazdy nie sprawdzono. Układ hamulcowy – powiększone zużycie elementów ciernych układu, działania układu nie sprawdzono. Aktywne komunikaty błędów "stabilizacja toru jazdy" oraz "układ hamulcowy".

Nadwozie zabrudzone. Barwa nadwozia – czarna z efektem metalicznym. Brak zderzaka przedniego, reflektorów i osłony chłodnicy. Brak wzmocnienia czołowego. Zagięte podłużnice. Pogięta przednia tablica rejestracyjna. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – pogięta, porysowana. Błotnik prawy – brak. Drzwi prawe przednie – miejscowe zarysowania. Drzwi prawe tylne – miejscowe zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – miejscowe zarysowania. Zderzak tylny – zagięcie po stronie prawej, miejscowe zarysowania, brak zaślepki. Drzwi tyłu nadwozia – miejscowe zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – miejscowe zarysowania. Drzwi lewe tylne – miejscowe zarysowania. Drzwi lewe przednie – odstają od nadwozia, miejscowe zarysowania. Błotnik lewy – zarysowania i zagięcie w części środkowej i tylnej, miejscowe zarysowania. Dach – miejscowe zarysowania. Powiększona grubość powłoki lakierowej drzwi lewych tylnych: do 1200um, drzwi lewych przednich: do 590um. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pozostałych zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 150µm.

Skrzynia biegów – automatyczna. Napęd na oś tylną. Funkcjonowania elementów układu przeniesienia napędu nie sprawdzono. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki. Brak koła zapasowego.

Deska rozdzielcza - pęknięta pod zestawem wskaźników. Poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich i kanapy tylnej – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji - niekompletny. Brak rolety bagażnika.

ABS, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektryczne otwieranie/zamykanie klapy bagażnika, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Lakier metalik, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Nawigacja, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Radio CD, Relingi dachowe, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Dunlop Sp Winter Sport 4D rozm: 205/55R16 M+S zuż: 85%
Prawy przód - prod: Dunlop Sp Winter Sport 4D rozm: 205/55R16 M+S zuż: 85%
Lewy tył - prod: Dunlop Sp Winter Sport 4D rozm: 205/55R16 M+S zuż: 65%
Prawy tył - prod: Dunlop Sp Winter Sport 4D rozm: 205/55R16 M+S zuż: 65%

Uwaga !!! Samochód został odzyskany bez dowodu rejestracyjnego. Posiadamy zaświadczenie z wydziału komunikacji potwierdzające dane zawarte w nieodzyskanym dokumencie

1. Instrukcja obsługi - obcojęzyczna.
2. Brak książki serwisowej.