BMW 318d KOMBI AUTOMAT 2017r. DW4R206 UWAGA!!! Pojazd znajduje się w firmie AUTO MOTO CENTRUM Sp. z o.o. Poznań 61-312, ul. Ostrowska 328

288880

Aktualna cena (bez VAT): 65 000,00 zł

DW4R206 BMW Seria
Marka, Model, Wersja wyposażenia: BMW 318d KOMBI AUTOMAT   VIN: WBA8H71090A041401
Rok produkcji: 2017   Nr rejestracyjny: DW4R206
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2017-08-10
Przebieg odczytany: 178601km   Liczba kluczy: 2
Kolor: BIAŁY   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Kolor metallic: Nie   Czy jest książka przeglądów: Nie
Silnik: 1995ccm (Moc 150KM/110KW)   Masa całkowita: 2115
Skrzynia biegów: Automatyczna   Masa własna: 1520
Rodzaj pojazdu: OSOBOWY   Data następnego badania technicznego: 2022-08-05

Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – drobne zarysowania na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa z oznaczeniem Nordglass – odpryski z pęknięciami, drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – brak spasowania po stronie lewej, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej.Ślady odkręcania przednich błotników. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – ubytki lakieru na tylnej krawędzi, drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – ubytki lakieru na tylnej krawędzi, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Zderzak tylny – drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – ubytki lakieru w części górnej, zarysowanie szyby, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – głębokie zarysowanie na odcinku ok 4mm, drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – zagięcie punktowe po stronie wewnętrznej, drobne zarysowania i odpryski lakieru. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania i odpryski lakieru. Powiększona grubość powłoki lakierowej pokrywy komory silnika: do 224um, błotnika lewego: do 197um. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pozostałych zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 140µm.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś tylą. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - miejscowo porysowane. Brak płynu naprawczego w zestawie naprawczym.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich i kanapy tylnej – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Zarysowanie tapicerki drzwi tyłu nadwozia.

Reflektory Hella Advanced LED.
Radionawigacja fabryczna.
Szyberdach.

ABS, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Nawigacja, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Radio CD, Spryskiwacze lamp przednich, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Michelin Energy Saver rozm: 205/60R16 zuż: 65%
Prawy przód - prod: Michelin Energy Saver rozm: 205/60R16 zuż: 65%
Lewy tył - prod: Pirelli Cinturato P7 rozm: 205/60R16 zuż: 25%
Prawy tył - prod: Pirelli Cinturato P7 rozm: 205/60R16 zuż: 25%

1. Termin badania technicznego: 05.08.2022r.
2. Instrukcja obsługi - obcojęzyczna.
3. Książka serwisowa prowadzona w formie elektronicznej w bazie producenta.

Oba klucze z pilotami centralnego zamka.