TOYOTA COROLLA 1.8 VVT-I+H CVT 2023r.

364088

1 dzień 25.11.2024 godzina 08:44:00

Aktualna cena (bez VAT): 58 200,00 zł

TOYOTA COROLLA
Marka, Model, Wersja wyposażenia: TOYOTA COROLLA 1.8 VVT-I+H CVT COMFORT   Rodzaj pojazdu: SAMOCHÓD OSOBOWY
Rok produkcji: 2023   Liczba miejsc: 5
Rodzaj paliwa: Hybryda   Typ nadwozia: Sedan
Przebieg odczytany: 117872km   VIN: NMTBD3BE70F009233
Kolor: BIAŁY   Nr rejestracyjny: WZ232GJ
Kolor metallic: Nie   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2023-06-15
Silnik: 1798ccm (Moc 98KM)   Data pierwszej rejestracji za granicą: -
Skrzynia biegów: Automatyczna   Data następnego badania technicznego: 2025-06-11

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Układ hybrydowy uruchamia się. Sprawności baterii trakcyjnej nie badano. Silnik spalinowy uruchamia się ponownie po przejechaniu krótkiego dystansu. Pojazd wyposażony w instalację Lpg. Silnik przełączył się na zasilanie gazem Lpg. Zbiornik w miejscu koła zapasowego. Aktywny alert usterki układu wspomagania parkowania i czujników ciśnień w kołach. Stwierdzono wycieki oleju z silnika przy osłonie rozrządu, częściowy brak elementów mocujących poszycia maskujące komory silnika, brak wygłuszenia i wspornika podtrzymującego pokrywę komory silnika, brak dyszy spryskiwaczy. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy układu w warunkach drogowych i serwisowych.

Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Tarcze i klocki hamulcowe osi przedniej kwalifikują się do wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją. Zaleca się
sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych i serwisowych.

Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym, zarysowania z ubytkiem tworzywa w części dolnej, brak zaślepki haka, atrapa zarysowanie z zagięciem przy logo, brak elementów mocujących. Szyba czołowa – odpryski i zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – zarysowania i odpryski powłoki lakierowej, odpryski z korozją, drobne punktowe wgniecenia, poszycie wewnętrzne rozerwane, brak wygłuszenia i wspornika podtrzymującego. Reflektor przedni lewy - zarysowania powierzchni zewnętrznej. Reflektor przedni prawy - pęknięte uchwyty mocujące, pęknięty klosz w miejscu łączenia z obudową. Błotnik prawy – odpryski i zarysowania. Drzwi prawe przednie – odpryski i zarysowania. Drzwi prawe tylne – odpryski i zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – odpryski i zarysowania. Nakładka progu prawego - odpryski i zarysowania. Zderzak tylny – odpryski, zarysowania, pęknięcia powłoki lakierowej, miejscowe złuszczenia, zarysowania z ubytkiem tworzywa w części dolnej. Drzwi tyłu nadwozia – odpryski i zarysowania, uszkodzony mechanizm podtrzymywania, zdemontowane i uszkodzone elementy. Lampy tylne - zarysowania na powierzchni zewnętrznej, brak elementów maskujących mocowania w części wewnętrznej. Nakładka progu lewego - odpryski i zarysowania, zarysowania z ubytkiem tworzywa. Poszycie tylne boku lewego – odpryski i zarysowania. Drzwi lewe tylne – odpryski i zarysowania. Drzwi lewe przednie – odpryski i zarysowania, punktowe wgniecenia, uszkodzone mocowanie uszczelki w części wewnętrznej. Błotnik lewy – odpryski i zarysowania. Dach – odpryski i zarysowania, naklejka w części tylnej. Na elementach nadwozia stwierdzono drobne punktowe wgniecenia, ślady po naklejkach reklamowych i pozostałości kleju.

Pokrywy komory silnika: do 117um,
Błotnika prawego: do 110um,
Drzwi prawych przednich: do 113um,
Drzwi prawych tylnych: do 118um,
Poszycia prawego tylnego: do 116um,
Dachu: do 115um,
Drzwi tyłu nadwozia: do 117um,
Poszycia lewego tylnego: do 120um,
Drzwi lewych tylnych: powyżej 1500um,
Drzwi lewych przednich: do 512um,
Błotnika lewego: do 121um.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół stalowe 4 sztuki - z odpryskami i korozją. Kołpaki 4 sztuki z zarysowaniami z ubytkiem tworzywa i miejscowymi pęknięciami. Opony - obtarcia ścian bocznych, drobne rozcięcia. Koło zapasowe - brak.

Deska rozdzielcza, poszycia tapicerskie drzwi i wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Koło kolumny kierownicy - liczne przetarcia i odkształcenia, założona nakładka. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Wykładzina podłogi - rozdarcie w części prawej przedniej. Grot kluczyka nie obraca się w zamku. Wnętrze przestrzeni bagażowej - miejscowe, zarysowania i otarcia, uszkodzony mechanizm podtrzymywania drzwi tyłu nadwozia, zdemontowane i uszkodzone elementy układu. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

1. Radioodtwarzacz fabryczny.
2. Digital Cockpit.
3. Tempomat aktywny.
4. Asystent utrzymywania pasa ruchu.
5. Asystent parkowania.
6. System rozpoznawania znaków drogowych.
7. System PCS i PKSB.
8. Instalacja LPG.

ABS, Automatyczna skrzynia biegów, czujnik ciśnienia ogumienia, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Lusterka boczne składane, Ogrzewanie przednich foteli, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Austone Fixclimate rozm: 195/65R15 zuż: 60%
Prawy przód - prod: Austone Fixclimate rozm: 195/65R15 zuż: 60%
Lewy tył - prod: Dębica Navigator rozm: 195/65R15 zuż: 70%
Prawy tyl - prod: Dębica Navigator rozm: 195/65R15 zuż: 70%

2. W adnotacjach dowodu rejestracyjnego widnieje wpis "Taxi" i "Gaz".
3. Według danych ze strony historiapojazdu.gov.pl, badanie techniczne ważne do 2025-06-11
4. Decyzja TDT zbiornika LPG ważna do 2033-05-29
5. Książka serwisowa - brak, instrukcja obsługi – brak.