Apple MacBook Pro 13

153699

Aktualna cena (bez VAT): 5 300,00 zł

Apple MacBook Pro 13
Procesor: Intel Core i5 2.9 GHz   Dysk twardy: SSD 256 GB
Pamięć: 8 GB   Numer fabryczny: C02TD1RRGTFJ

Nazwa: Apple MacBook Pro 13’’
Model: A1706 EMC3071
Rok produkcji: b.d- wg. FV zakupiono w 2017
Wytwórca: Apple Inc
Nr identyfikacyjny: C02TD1RRGTFJ
Dane techniczne ( wg. tabliczki znamionowej, witryny internetowej ) :
• Procesor Intel Core i5 2.9 GHz
• Pamięć RAM 8 GB
• Dysk SSD 256 GB
• Przekątna ekranu 13,3"
• Rozdzielczość ekranu 2560 x 1600 (WQXGA)
• Karta graficzna Intel Iris Graphics 550
• Rodzaje wejść / wyjść USB Typu-C - 4 szt.
• Wysokość 14,9 mm
• Szerokość 305 mm
• Głębokość 212 mm
• Masa 1,38 kg (z baterią)

Przedmiot oszacowania: kompaktowy komputer przenośny wyposażony w aluminiową obudowę, podświetlaną klawiaturę, wielodotykowy gładzik force touch klawiatura w układzie UK, Touch Bar ze zintegrowanym czytnikiem Touch ID.
• przechowywany w fabrycznym opakowaniu
• brak możliwości dokładnej weryfikacji
• nie stwierdzono widocznych braków
Uszkodzenia
• znikome zarysowania powłoki,
• niewielkie zadrapania powłoki, otarcia
• nieznaczne zabrudzenia eksploatacyjne
• zweryfikowano pozytywnie – komputer uruchamia się przy czy wskazane hasło do systemu jest nieprawidłowe
• posiada oznakowanie CE
Historia napraw i konserwacji
• brak historii napraw i konserwacji
• znamiona ingerencji pozaserwisowych – brak możliwości weryfikacji