Zakończona

Analyzer II Diagnostic Device + laptop Toshiba 2014r.

Identyfikator aukcji
200008

Aukcje EFL

Magnice 55-040, Europejska 2

0

Zapytaj o produkt

Aktualna cena (bez VAT): 8 300,00 zł
  • Opis przedmiotu

  • Oferty

  • Zdjęcia

Analyzer II Diagnostic Device + laptop Toshiba
Producent: WaveLight GmbH   Numer fabryczny: 1082-1-144
Rok produkcji: 2014      

Informacje dodatkowe

Charakterystyka techniczna:

Nazwa: Analyzer II Diagnostic Device
Rok produkcji: 2014
Wytwórca: WaveLight GmbH
Kraj wytworzenia: Niemcy
Oznaczenie CE tak- wg. tabliczki znamionowej
Nr identyfikacyjny: 1082-1-144

Dane techniczne ( wg. producenta) :
• laser diodowy : 660nm
• klasa lasera:1
• długość: 108 cm
• szerokość: 67 cm
• wysokość :1220 cm

Ponadto zestaw wyposażony w komputer przenośny ( laptop) Toshiba S11-110:

Nazwa: Komputer przenośny
Model S11-110
Rok produkcji: b.d.
Wytwórca: Toshiba
Kraj wytworzenia: Niemcy
Oznaczenie CE tak- wg. tabliczki znamionowej
Nr identyfikacyjny: 7B062291H

Dane techniczne ( wg. producenta) :
• pamięć RAM: 2GB
• dysk twardy : 320 GB
• przekątna matrycy : 15,6 HD
• processor: Core i5-560M 2,66 GHz
• system operacyjny : Windows XP


Opis stanu i przeznaczenia:

Przedmiot szacowania: urządzenie diagnostyczne służące do analizy wzroku ( oka) Zapewnia min.:pomiar przychodzącego światła oparty na zasadzie Tscherning1, Zintegrowany moduł do śledzenia oczu , koncentracji
transfer danych do WaveLight® Refractive Suite za pośrednictwem WaveNet ™, zintegrowanej sieci komputerowej, optymalizuje procedury Wavefront Optimized® i Wavefront

Przedmiot oszacowania :
• brak możliwości sprawdzenia podczas pracy i potwierdzenia sprawności działania,
• składowany rozmontowany w zadaszonym magazynie zamawiającego,
• widoczne ślady eksploatacji,
• zabrudzenia powłoki lakierniczej, odrapania,
• wymaga zamontowania, przeglądu serwisowego, ewentualnych napraw i konserwacji,
• brak możliwości sprawdzenia parametrów roboczych,
• brak widocznych zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych,
• brak specyfikacji zakupu uniemożliwia sprawdzenie pełnej kompletności ogólny,
• przedmiot szacowania podłączono do zasilania – uruchamia się
• stan techniczny : średni
• brak możliwości sprawdzenia parametrów komputera: brak hasła
• komputer po podłączeniu do zasilania : uruchamia się,
• brak błędów podczas startu systemu
• brak informacji o zainstalowanym oprogramowaniu diagnostycznym
• brak nośnika z oprogramowaniem, brak klucza