AUDI A8 L 4.2 FSI QUATTRO AUTOMAT 2011r.

197123

Aktualna cena (bez VAT): 26 800,00 zł

AUDI A8
Marka, Model, Wersja wyposażenia: AUDI A8 L 4.2 FSI QUATTRO AUTOMAT   Rodzaj pojazdu: OSOBOWY
Rok produkcji: 2011   Liczba miejsc: 5
Rodzaj paliwa: Benzyna   Typ nadwozia: Sedan
Przebieg odczytany: -   VIN: WAURVAFD2BN024196
Kolor: SZARY   Nr rejestracyjny: BI5050U
Kolor metallic: Tak   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2015-03-20
Silnik: 4163ccm (Moc 371KM)   Data pierwszej rejestracji za granicą: 2011-01-01
Skrzynia biegów: Automatyczna   Data następnego badania technicznego: 2019-05-09

Brak możliwości uruchomienia silnika. Pojazd nie reaguje na podpięcie źródła zasilania. Połamana obudowa filtra powietrza. Połamany zbiornik wyrównawczy układu chłodzenia. Istnieje prawdopodobieństwo uszkodzenia silnika. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Silnik wymaga sprawdzenia w warunkach serwisowych.

Uszkodzone zawieszenie koła lewego przedniego - wyrwane, pogięte. Koło lewe przedniej jest przesunięte do tylu. Brak ciśnienia w układzie pneumatycznego zawieszenia. Układ kierowniczy – prawdopodobnie uszkodzony, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Układ hamulcowy – brak możliwości sprawdzenia działania. Układ wydechowy – pokryty korozją. Uszkodzone przewody metalowe układu klimatyzacji.

Barwa nadwozia – szara z efektem metalicznym. Zderzak przedni – brak. Brak reflektora lewego. Pogięte wzmocnienia czołowe. Szyba czołowa – miejscowe
odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – głęboko pogięta, porysowana. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – zarysowania w części tylnej na odcinku ok 200mm, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – zarysowania w części przedniej i środkowej, drobne zarysowania. Zderzak tylny – miejscowe zarysowania, brak pokrywy wnęki na zaczep holowniczy. Pokrywa komory bagażnika – zarysowania w części górnej, drobne zarysowania. Połamana lampa lewa tylna zewnętrzna. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – miejscowe zarysowania i zagięcia. Drzwi lewe przednie – cofnięte, porysowane, brak możliwości zamknięcia. Słupek lewy A - odkształcony. Błotnik lewy – brak. Próg lewy - pogięty w części przedniej, połamana obudowa. Dach – drobne zarysowania. Powiększona grubość powłoki lakierowej pokrywy komory silnika: do 261um, poszycia tylnego boku prawego: do 185um, drzwi lewych przednich: do 175um, słupka lewego przedniego: do 180um. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pozostałych zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 133µm.

Skrzynia biegów – automatyczna. Brak możliwości sprawdzenia działania skrzyni biegów. Istnieje prawdopodobieństwo awaryjnego uszkodzenia skrzyni biegów. Napęd na obie osie. Istnieje prawdopodobieństwo uszkodzenia elementów układu przeniesienia napędu. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki. Połamana obręcz koła lewego przedniego.

Wnętrze zabrudzone. Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich i kanapy tylnej – zabrudzone. Miejscowe przetarcia poszycia skórzanego. Wystrzelona czołowa poduszka bezpieczeństwa kierowcy oraz kolanowa poduszka bezpieczeństwa kierowcy. Aktywowane napinacze pasów bezpieczeństwa przy tylnej kanapie oraz napinacz kierowcy. Rozdarte poszycie tylnych pasów bezpieczeństwa. Pęknięta obudowa lusterka wewnętrznego. Prędkościomierz wyskalowany w milach. Uszkodzone przyciski umieszczone na kierownicy. Brak możliwości otwarcia komory bagażnika. Brak możliwości sprawdzenia wyposażenia pojazdu sterowanego elektrycznie. Układ klimatyzacji - brak możliwości sprawdzenia działania.

Elektrycznie sterowane fotele przednie i tylne z pamięcią ustawień.
Fotele przednie z funkcją masażu.
Klimatyzacja automatyczna 4-ro strefowa.
Zawieszenie pneumatyczne.
Nagłośnienie BOSE.
Audi Multimedia.

ABS, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), Deska rozdzielcza pokryta skórą lub sztuczną skórą, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotele wentylowane, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Nawigacja, Ogrzewanie przednich foteli, Ogrzewanie tylnych foteli, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, poduszka kolanowa kierowcy, Poduszki (system kurtyn), Radio CD, Reflektory ksenonowe, Roleta tylnych drzwi, Roleta tylnej szyby starowana elektrycznie, Spryskiwacze lamp przednich, Szyberdach szklany otwierany elektrycznie, Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Tapicerka skórzana, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Wykończenie wnętrza w listwach drewnianych, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Petlas Snow Master W651 rozm: 255/40R19 M+S zuż: 100%
Prawy przód - prod: Petlas Snow Master W651 rozm: 255/40R19 M+S zuż: 30%
Lewy tył - prod: Petlas Snow Master W651 rozm: 255/40R19 M+S zuż: 30%
Prawy tył - prod: Petlas Snow Master W651 rozm: 255/40R19 M+S zuż: 30%

1. Brak książki serwisowej i instrukcji obsługi pojazdu.
2. Pojazd sprowadzony z rynku USA.
3. Data produkcji wg wpisu na tabliczce znamionowej - kwiecień 2011r.
4. Brak możliwości odczytania wskazań drogomierza.
5. Ostatni zarejestrowany stan licznika wg systemu cepik - 191749km z dnia 09.05.2018r.