AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO SPORTBACK 2012r.

197118

Aktualna cena (bez VAT): 24 000,00 zł

  • Dokumenty

AUDI A7
Marka, Model, Wersja wyposażenia: AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO SPORTBACK   Rodzaj pojazdu: OSOBOWY
Rok produkcji: 2012   Liczba miejsc: 5
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Typ nadwozia: Liftback
Przebieg odczytany: 172180km   VIN: WAUZZZ4G2DN013900
Kolor: SZARY   Nr rejestracyjny: WE503LF
Kolor metallic: Tak   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2015-10-08
Silnik: 2967ccm (Moc 313KM)   Data pierwszej rejestracji za granicą: -
Skrzynia biegów: Automatyczna   Data następnego badania technicznego: -

Pogięty zestaw chłodnic. Połamane wentylatory. Silnik prawdopodobnie jest przesunięty. Połamane elementy osprzętu silnika. Nie podjęto próby uruchomienia silnika. Silnik wymaga sprawdzenia w warunkach serwisowych.

Zawieszenie przednie - stwierdzono uszkodzenia mechaniczne elementów układu zawieszenia. Koło lewe przednie zostało przesunięte do tyłu. Układ zawieszenia wymaga sprawdzenia w warunkach serwisowych. Układ kierowniczy – brak możliwości sprawdzenia działania, istnieje duże prawdopodobieństwo uszkodzenia elementów układu. Układ hamulcowy – brak możliwości sprawdzenia działania, powiększone zużycie elementów ciernych układu. Układ wydechowy – pokryty korozją. Uszkodzone osłony podwozia pojazdu.

Barwa nadwozia – szara z efektem metalicznym. Nadwozie zabrudzone. Brak przedniego zderzaka. Połamana osłona chłodnicy. Połamany reflektor prawy. Brak reflektora lewego. Pogięte podłużnice. Pogięte wzmocnienia czołowe. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – głęboko pogięta i porysowana. Błotnik prawy – pogięty, porysowany. Drzwi prawe przednie – miejscowe zarysowania. Drzwi prawe tylne – miejscowe zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – miejscowe zarysowania. Zderzak tylny – odkształcenia i zarysowania poszycia. Drzwi tyłu nadwozia – miejscowe zarysowania. Połamana lampa prawa tylna wewnętrzna. Poszycie tylne boku lewego – miejscowe zarysowania. Drzwi lewe tylne – zagięcie na odcinku ok 30mm, miejscowe zarysowania. Drzwi lewe przednie – zahaczają o błotnik, miejscowe zarysowania. Błotnik lewy – głęboko pogięty. Próg lewy - zagięty w części przedniej. Dach – miejscowe zarysowania. Powiększona grubość powłoki lakierowej drzwi prawych przednich: do 204um, poszycia tylnego boku prawego: do 353um, poszycia tylnego boku lewego: do 281um, drzwi lewych przednich: do 220um, błotnika lewego: do 246um. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pozostałych zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 120µm.

Skrzynia biegów – automatyczna. Brak możliwości sprawdzenia działania skrzyni biegów. Istnieje duże prawdopodobieństwo uszkodzenia skrzyni biegów. Napęd na obie osie. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki, porysowane. Obręcz koła zapasowego - stalowa. Uszkodzona opona koła lewego przedniego.

Deska rozdzielcza - rozdarte poszycie po stronie prawej. Poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Wystrzelone czołowe poduszki bezpieczeństwa oraz napinacze przednich pasów bezpieczeństwa. Poszycia tapicerskie foteli przednich i kanapy tylnej – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji - uszkodzona chłodnica. Brak możliwości sprawdzenia wyposażenia pojazdu zależnego od pracy silnika.

Nagłośnienie BOSE.
Radionawigacja fabryczna.
Park Assist.
Elektrycznie wysuwany tylny spoiler.

ABS, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie regulowany fotel kierowcy (z pamięcią ustawień), Elektrycznie regulowany fotel pasażera, Elektryczne otwieranie/zamykanie klapy bagażnika, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Nawigacja, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Radio CD, Reflektory ksenonowe, Spryskiwacze lamp przednich, Szyberdach szklany otwierany elektrycznie, Tapicerka skórzana, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: GoodYear Eagle F1 rozm: 255/40R19 zuż: 100%
Prawy przód - prod: GoodYear Eagle F1 rozm: 255/40R19 zuż: 85%
Lewy tył - prod: GoodYear Eagle F1 rozm: 255/40R19 zuż: 85%
Prawy tył - prod: GoodYear Eagle F1 rozm: 255/40R19 zuż: 85%
Zapas - prod: Continental rozm: 145/60R20 zuż: 15%

Uwaga !!! Samochód został odzyskany bez dowodu rejestracyjnego. Posiadamy zaświadczenie z wydziału komunikacji potwierdzające dane zawarte w nieodzyskanym dokumencie.

1. Brak książki serwisowej i instrukcji obsługi pojazdu. Brak wiarygodnych danych odnośnie przebiegu całkowitego pojazdu.