AUDI A6 SEDAN 3.0 TDI QUATTRO AUT 2016r. PO6R755 UWAGA!! Pojazd znajduje się w lokalizacji: Piaseczno 05-500, Okulickiego 2

196986

Piaseczno 05-500, Okulickiego 2

Aktualna cena (bez VAT): 109 900,00 zł

PO6R755 Audi A6
Marka, Model, Wersja wyposażenia: AUDI A6 SEDAN 3.0 TDI QUATTRO AUT   VIN: WAUZZZ4G1GN158480
Rok produkcji: 2016   Nr rejestracyjny: PO6R755
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2016-03-31
Przebieg odczytany: 79554km   Liczba kluczy: 3
Kolor: SZARONIEBIESKI   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Silnik: 2967ccm (Moc 272KM/200KW)   Masa całkowita: 2380
Skrzynia biegów: Automatyczna   Masa własna: 1770
Rodzaj pojazdu: OSOBOWY   Data następnego badania technicznego: 2021-03-29
Typ nadwozia: Sedan   Hak: Nie

Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.

Barwa nadwozia – szaroniebieska z efektem metalicznym. Zderzak przedni – drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – odpryski lakieru o średnicy ok 4mm oraz 5mm, widoczne błędy lakiernicze, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – odprysk lakieru o średnicy ok 7mm, drobne zarysowania. Zderzak tylny – wypięty z mocowań po stronie prawej, ubytki lakieru po stronie prawej na odcinku ok 100mm, drobne zarysowania. Pokrywa komory bagażnika - widoczne błędy lakiernicze, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – przetarcia uszczelki we wnęce drzwi, drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – odprysk lakieru o średnicy ok 4mm, drobne zarysowania. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pokrywy komory silnika: do 272 µm, błotnika prawego: do 124 µm, drzwi prawych przednich: do 172 µm, drzwi prawych tylnych: do 171 µm, poszycia tylnego boku prawego: do 371 µm, pokrywy komory bagażnika: do 125 µm, poszycia tylnego boku lewego: do 223 µm, drzwi lewych tylnych: do 180 µm, drzwi lewych przednich: do 145 µm, rama drzwi lewych: do 232 µm, błotnika lewego: do 290 µm, dachu: do 151 µm.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na obie osie. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 18 calowe, 4 sztuki, miejscowo głęboko obtarte. Obręcz koła dojazdowego – stalowa.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Połamane pokrętło do regulacji natężenia oświetlenia deski rozdzielczej. Poszycia tapicerskie foteli przednich i kanapy tylnej – miejscowo zabrudzone. Miejscowe przetarcia poszycia skórzanego oparcia fotela kierowcy. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. W przestrzeni bagażowej stwierdzono 2 poprzeczki dachowe.

- Klimatyzacja 4-strefowa
- Reflektory w technologii LED
- Rolety drzwi tylnych - manualne
- Tapicerka łączona skóra-alcantara
- Tempomat aktywny
- Radioodtwarzacz fabryczny z nawigacją
- Zestaw głośnomówiący
- Audi Multimedia
- Audi Drive Select
- Audi Active Lane Assist
- Audi Side Assist
- Autohold
- System Start/Stop
- Poduszki boczne - tylne
- Napęd 4x4
- Ogrzewanie postojowe sterowane pilotem
- Pakiet wyposażenia S-Line.

ABS, ASR, Alarm, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Dostęp komfortowy, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie regulowany fotel kierowcy (z pamięcią ustawień), Elektrycznie regulowany fotel pasażera, Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, Elektryczne otwieranie/zamykanie klapy bagażnika, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Lusterka boczne składane, Nawigacja, Przyciemniające się lusterko wsteczne, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Roleta tylnej szyby starowana elektrycznie, Spryskiwacze lamp przednich, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Wspomaganie układu kierowniczego, Wykończenie wnętrza w listwach drewnianych, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Oś I lewa - prod: BRIDGESTONE TURANZA ER300 rozm: 245/45/R18 zuż: 80%
Oś I prawa - prod: BRIDGESTONE TURANZA ER300 rozm: 245/45/R18 zuż: 80%
Oś II lewa - prod: BRIDGESTONE TURANZA ER300 rozm: 245/45/R18 zuż: 80%
Oś II prawa - prod: BRIDGESTONE TURANZA ER300 rozm: 245/45/R18 zuż: 80%
Zapas - prod: HANKOOK rozm: T145/60R20 zuż: 10%

1. Termin badania technicznego: 2021.03.29.
2. Książka serwisowa prowadzona w formie elektronicznej w bazie producenta.

Dwa klucze z pilotami centralnego zamka oraz jeden grot serwisowy. W jednym z kluczy nie działa sterowanie centralnym zamkiem.