AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO AUTOMAT 2015r.

251274

Aktualna cena (bez VAT): 80 900,00 zł

AUDI A6
Marka, Model, Wersja wyposażenia: AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO AUTOMAT   Rodzaj pojazdu: OSOBOWY
Rok produkcji: 2015   Liczba miejsc: 5
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Typ nadwozia: Sedan
Przebieg odczytany: 175428km   VIN: WAUZZZ4G0FN051516
Kolor: CIEMNOBRĄZOWY   Nr rejestracyjny: OP0821L
Kolor metallic: Tak   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2015-04-03
Silnik: 2967ccm (Moc 272KM)   Data pierwszej rejestracji za granicą: -
Skrzynia biegów: Automatyczna   Data następnego badania technicznego: 2021-09-09

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Zaolejone łączenie silnika ze skrzynią biegów. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Aktywny komunikat "uzupełnić adblue - uruchomienie silnika za 250km niemożliwe". Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.

Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Głośna praca łożyska piasty koła prawego przedniego. Układ wydechowy – pokryty korozją. Tarcze oraz klocki hamulcowe przednie i tylne kwalifikują się do wymiany. Rozdarcia dolnej osłony komory zespołu napędowego. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.

Barwa nadwozia – ciemnobrazowa z efektem metalicznym. Zderzak przedni – połamany w części dolnej, odkształcenia w części dolnej, liczne zarysowania po stronie prawej, drobne zarysowania na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – liczne zarysowania w części środowej i dolnej, zagięcie w części tylnej na odcinku ok 70mm, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – zagięcie w części przedniej na odcinku ok 100mm, liczne zarysowania w części przedniej, widoczne odcięcie lakiernicze w części górnej, drobne zarysowania. Porysowana nakładka progu prawego. Zderzak tylny – liczne zarysowania po stronie prawej, liczne zagięcia punktowe w części środkowej, spękania lakieru, miejscowe zarysowania. Pokrywa komory bagażnika – głębokie zarysowanie na odcinku ok 150mm, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – ubytki lakieru na tylnej krawędzi, drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Powiększona grubość powłoki lakierowej drzwi prawych przednich: do 283um, poszycia tylnego boku prawego: do 980um. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pozostałych zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 150µm.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na obie osie. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki z licznymi zarysowaniami. Obręcz koła zapasowego - stalowa.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich i kanapy tylnej – miejscowo zabrudzone. Tapicerka siedziska kanapy tylnej - odkształcenie po stronie prawej. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Zawieszenie pneumatyczne.
HUD.
Tempomat aktywny.
Klimatyzacja automatyczna 4-ro strefowa.
Przyciemniane tylne szyby.
Boczne tylne poduszki bezpieczeństwa.

ABS, Alarm, Automatyczna skrzynia biegów, BLIS (system monitorowania martwego pola lusterek zewnetrznych), Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie regulowany fotel kierowcy (z pamięcią ustawień), Elektrycznie regulowany fotel pasażera, Elektryczne otwieranie/zamykanie klapy bagażnika, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Fotele wentylowane, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Lusterka boczne składane, Nawigacja, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Radio CD, Spryskiwacze lamp przednich, Światła do jazdy dziennej, Tapicerka skórzana, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Hankook Ventus S1 Evo 2 rozm: 255/35R19 zuż: 75%
Prawy przód - prod: Hankook Ventus S1 Evo 2 rozm: 255/35R19 zuż: 75%
Lewy tył - prod: Continental Sport Contact 6 rozm: 255/40ZR19 zuż: 75%
Prawy tył - prod: Continental Sport Contact 6 rozm: 255/40ZR19 zuż: 75%
Zapas - prod: Hankook S300 rozm: 145/60R20 zuż: 10%

1. Książka serwisowa prowadzona w formie elektronicznej w bazie producenta.
3. Według wpisu na tabliczce znamionowej pojazd wyprodukowano w grudniu 2014 roku.