AUDI A4 2.0 TDI S-TRONIC KOMBI 2016r. DW3F895 UWAGA!! Pojazd znajduje się w lokalizacji: Piaseczno 05-500, Okulickiego 2

196811

Piaseczno 05-500, Okulickiego 2

Aktualna cena (bez VAT): 71 900,00 zł

DW3F895 Audi A4
Marka, Model, Wersja wyposażenia: AUDI A4 2.0 TDI S-TRONIC KOMBI   VIN: WAUZZZF44GA086247
Rok produkcji: 2016   Nr rejestracyjny: DW3F895
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2016-05-05
Przebieg odczytany: 82729km   Liczba kluczy: 2
Kolor: SZARY   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Silnik: 1968ccm (Moc 150KM/110KW)   Masa całkowita: 2145
Skrzynia biegów: Automatyczna   Masa własna: 1525
Rodzaj pojazdu: OSOBOWY   Data następnego badania technicznego: 2021-04-23

Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – poniżej min. Aktywny komunikat o niskim poziomie oleju w silniku. Rozruch silnika w warunkach parkingowych w normie. Stwierdzono zwiększony poziom wibracji podczas pracy silnika. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.

Barwa nadwozia – szara z efektem metalicznym. Zderzak przedni – głębokie zarysowania po stronie lewej na powierzchni ok 80x10mm, liczne zarysowania w części dolnej, drobne zarysowania na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – zagięcie o średnicy ok 20mm, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – ubytki lakieru na tylnej krawędzi, drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – zagięcie o średnicy ok 30mm, zagięcie punktowe, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Zderzak tylny – odpryski lakieru o średnicy ok 10mm oraz 7mm po stronie lewej, drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – zarysowania na powierzchni ok 100x50mm, drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pokrywy komory silnika: do 156 µm, błotnika prawego: do 148 µm, drzwi prawych przednich: do 143 µm, drzwi prawych tylnych: do 153 µm, poszycia tylnego boku prawego: do 145 µm, pokrywy komory bagażnika: do 114 µm, poszycia tylnego boku lewego: do 820 µm, rama drzwi lewych: do 200 µm, drzwi lewych tylnych: do 173 µm, wnęka drzwi lewych tylnych: do 620 µm, słupek B lewy: do 280 µm, drzwi lewych przednich: do 214 µm, próg lewy: do 365 µm, błotnika lewego: do 222 µm, dachu: do 149 µm.

Skrzynia biegów – automatyczna. Stwierdzono szarpnięcia podczas zmiany biegów. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 17 calowe, 4 sztuki, miejscowo obtarte. Obręcz koła zapasowego - stalowa. Uszkodzona ściana boczna opony przedniej prawej. Opony kół osi przedniej zużyte nierównomiernie.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich i kanapy tylnej – miejscowo zabrudzone. Podsufitka - rozdarcia w części tylnej. Odkształcenie zagłówka tylnego prawego. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

- Radionawigacja fabryczna
- Audi Multimedia
- Łopatki zmiany biegów przy kierownicy
- Autohold
- System Start/Stop
- Tapicerka łączona skóra - alcantara
- Lampy w technologii LED.

ABS, ASR, Alarm, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), Dostęp komfortowy, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, Elektryczne otwieranie/zamykanie klapy bagażnika, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Lusterka boczne składane, Nawigacja, Przyciemniające się lusterko wsteczne, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Relingi dachowe, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia, Zestaw telefoniczny

Oś I lewa - prod: HANKOOK VENTUS S1 EVO 2 rozm: 225/50/R17 zuż: 90%
Oś I prawa - prod: HANKOOK VENTUS S1 EVO 2 rozm: 225/50/R17 zuż: 100%
Oś II lewa - prod: HANKOOK VENTUS S1 EVO 2 rozm: 225/50/R17 zuż: 85%
Oś II prawa - prod: HANKOOK VENTUS S1 EVO 2 rozm: 225/50/R17 zuż: 85%
Zapas - prod: HANKOOK rozm: T125/70R19 zuż: 10%

1. Termin badania technicznego: 2021.04.23.
2. Książka serwisowa prowadzona w formie elektronicznej w bazie producenta. W pojeździe stwierdzono potwierdzenie wykonania obsługi przy przebiegu : 30506km z dnia 25.05.2017r.

Oba klucze z pilotami centralnego zamka.