Zapora sieciowa BNGF800a CCE; SCB-1911A-BC1

207143

Aktualna cena (bez VAT): 15 300,00 zł

Rok produkcji: -   Numer fabryczny: 1721900084; BAR-NG-943464

Nazwa: Zapora sieciowa
Model: BNGF800a CCE; SCB-1911A-BC1
Rok produkcji: b.d – wg. FV zakupiono w 2017r.
Wytwórca: Barracuda Networks, Inc.
Kraj wytworzenia: USA
Nr identyfikacyjny: 1721900084; BAR-NG-943464

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej /tabliczki znamionowej ) :
• Przepustowość zapory sieciowej 30.0 Gb/s
• Przepustowość VPN 7,5 Gb/s
• Przepustowość IPS 8,3 Gb/s
• Liczba jednoczesnych sesji 2,5 mln
• Nowe sesje (na sekundę) 0,18 mln
• Wymiary 57 x 43 x 3 cm ( 1U)

Przedmiot oszacowania: urządzenie służące do optymalizacji wydajności, bezpieczeństwa i dostępności korporacyjnych sieci WAN, min rozproszonych w wielu lokalizacjach.
Funkcje ( wg. informacji dystrybutora):
• zapora sieciowa
• rozpoznawanie tożsamości użytkownika
• wykrywanie włamań i zapobieganie im
• optymalizacja ruchu
• zaawansowana ochrona zagrożeniem
• VPN
• wysoki poziom dostępności
• opcje centralnego zarządzania
• usługi infrastruktury
• brak możliwości szczegółowej weryfikacji
Uszkodzenia
• brak widocznych zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych
• brak znamion użytkowania
• brak możliwości weryfikacji działania oraz konfiguracji
• posiada tabliczki znamionowe
Historia napraw i konserwacji
• znamiona ingerencji pozaserwisowych -brak
• wymaga zamontowania, przeglądu serwisowego, ewentualnych napraw i konserwacji, konfiguracji