Drukarka bonowa ELLIX30LLD

207373

Aktualna cena (bez VAT): 70,00 zł

Drukarka bonowa ELLIX30LLD
Rok produkcji: -   Numer fabryczny: AUCSB5AN800143

Nazwa: Drukarka bonowa
Model: ELLIX30LLD
Rok produkcji: b.d zakupiono w 2017
Wytwórca: Shin Heung Precision Co., Ltd.
Kraj wytworzenia: Korea
Nr identyfikacyjny: AUCSB5AN800143

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej/tabliczki znamionowej/oględzin ) :
• Masa: 3 kg
• Wymiary 30 x 30 x 30 cm
• Szerokość papieru: 80 mm,
• Szybkość druku 220 mm/sek.
• Wyposażenie brak

Przedmiot szacowania: rodzaj drukarki która pozwala wydrukować zamówienia, bony, rachunki czy kody lojalnościowe. Metoda wydruku opiera się na transferze ciepła z głowicy termicznej, która jest przenoszona do pokrytego substancją chemiczną papieru termicznego. W momencie, w którym elementy grzejne tworzą tekst albo też grafikę, dochodzi do reakcji termochemicznej.
• nie stwierdzono dedykowanego okablowania i zasilacza
Uszkodzenia
• niewielkie zarysowania powłoki lakierniczej
• niewielkie zadrapania powłoki, otarcia
• zwraca błąd papieru
Historia napraw i konserwacji
• znamiona ingerencji pozaserwisowych – widoczne na obudowie naprawy taśmą izolacyjną

• dokumentacji serwisowej / historii napraw i konserwacji