Peugeot Boxer 335 L3 2015r. DW381YE

198233

Aktualna cena (bez VAT): 39 400,00 zł

DW381YE Peugeot Boxer
Marka, Model, Wersja wyposażenia: Peugeot Boxer 335 L3 335 L3   Nr rejestracyjny: DW381YE
Rok produkcji: 2015   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2015-06-22
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Liczba kluczy: 2
Przebieg odczytany: 194401km   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Kolor: biały   Czy jest książka przeglądów: Tak
Silnik: 2198ccm (Moc 130KM/96KW)   Masa całkowita: 3500
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 2190
Liczba drzwi: 4   Dopuszczalna masa całkowita: 3500kg
Rodzaj pojazdu: dostawczy do 3.5T   Data następnego badania technicznego: 2020-06-22
Liczba miejsc: 7   Instalacja gazowa: Nie
Typ nadwozia: Podwozie   Hak: Nie
VIN: VF3YCTMHU12825052

SILNIK USZKODZONY: informacja od właściciela pojazdu - po demontażu miski olejowej stwierdzono obecność kawałków panewek w misce olejowej.
Brak możliwości wykonania jazdy próbnej. Jednostka napędowa zamontowana w pojeździe, osprzęt częściowo zdemontowany. Nie weryfikowano czy silnik i jego osprzęt są kompletne i w jakim stopniu uszkodzone. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie.

Brak możliwości wykonania jazdy próbnej i sprawdzenia działanie układu hamulcowego i kierowniczego. Układ wydechowy – pokryty korozją.

Barwa nadwozia – biała uni. Zderzak przedni – rozerwany po stronie prawej i w części środkowej, brak osłony haka holowniczego. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy –miejscowo wgnieciony w części tylnej. Nadkole plastikowe błotnika prawego przedniego - pęknięte. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Lusterko prawe – pęknięte szkło dolne. Drzwi prawe tylne – miejscowo wgniecione w części przedniej, odprysk powłoki lakierowej o średnicy ok.5mm. Poszycie słupka B strona prawa – wgniecione w części dolnej. Ściana tylna, narożnik prawy – odprysk powłoki lakierowej w części dolnej. Próg prawy – wgnieciony w części przedniej, odprysk powłoki lakierowej z korozją. Lampa tylna lewa i prawa – pęknięty klosz. Błotnik tylny lewy – pęknięty. Zderzak tylny – odpryski powłoki lakierowej. Ściana tylna, narożnik strona lewa – odprysk powłoki lakierowej w części dolnej. Próg lewy – wgnieciony w części przedniej, odprysk powłoki lakierowej z korozją. Drzwi lewe tylne – odpryski powłoki lakierowej z korozją. Klamka drzwi lewych tylnych – uszkodzony mechanizm otwierania. Drzwi lewe przednie – miejscowo wgniecione, odpryski powłoki lakierowej z korozją. Błotnik lewy – odpryski powłoki lakierowej z korozją. Dach część przednia – odpryski powłoki lakierowej w części przedniej o średnicy ok.4mm. Rama dachu strona prawa – odprysk powłoki lakierowej o średnicy ok.3mm. Wymiary przestrzeni ładunkowej: długość ok 2750mm, szerokość ok 2100mm, wysokość ok 380mm. Przestrzeń ładunkowa - liczne zarysowania i wgniecenia. Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: drzwi PP 138um, pozostałe elementy: 73-81µm.

Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Brak możliwości sprawdzenia działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych z uwagi na uszkodzenie jednostki napędowej. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 4 sztuki. Brak koła zapasowego. Kołpak koła przedniego strona lewa i prawa - pęknięty.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich i kanapy tylnej – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.Uszczelki drzwi przednich i tylnych strona lewa i prawa – rozerwane. Podłokietnik fotela kierowcy – wytarty materiał. Mieszek drążka dźwigni zmiany biegów – rozerwany. Podsufitka – rozerwana po stronie lewej w części tylnej przy uchwycie. Zamek pasa bezpieczeństwa kanapy tylnej strona lewa – brak obudowy.

Fotel pasażera podwójny
El. podnoszenie szyb, przód

ABS, Alarm, Klimatyzacja, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Radio CD, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

lewy przód - prod: Bridgestone Duravis rozm: 215/70R15C 109/107C zuż: 100%
prawy przód - prod: Bridgestone Duravis rozm: 215/70R15C 109/107C zuż: 100%
lewy tył - prod: Kormoran VanPro b2 rozm: 215/70R15C 109/107C zuż: 20%
prawy tył - prod: Kormoran VanPro b2 rozm: 215/70R15C 109/107C zuż: 20%

Pojazd z polskiej sieci dilerskiej

W książce serwisowej stwierdzono wpis odnośnie wizyty serwisowej w dniu 28.05.2018r przy stanie licznika 149907km

jeden klucz z pilotem centralnego zamka + klucz zapasowy bez pilota