EFL Finance Urządzenie do terapii

197402

Aktualna cena (bez VAT): 5 200,00 zł

Producent: THERMOPRESS / TECHNOME   Numer fabryczny: TP04171

- Producent/dystrybutor - THERMOPRESS / TECHNOME
- Typ - COSMOGAMMA
- Numer - TP04171
- Rok produkcji - brak
- Zasilanie - 230 V
- Waga - 33 kg
- Gabaryty zewnętrzne :
długość - 420 mm
szerokość - 600 mm
wysokość - 1 100 mm
wyposażenie:
- dwa węże zabiegowe

Aparat do terapii termicznej THERMOPRESS COSMOGAMMA do miejscowej terapii zimnem i/lub ciepłem. Urządzenie posiada szerokie zastosowanie w rehabilitacji ortopedycznej, pooperacyjnej, chorobach reumatycznych, zwyrodnieniowych, rehabilitacji sportowców oraz w różnych zespołach bólowych i nerwobólach. Terapia z wykorzystaniem aparatu Thermopress skraca czas rekonwalescencji po zabiegach chirurgicznych. Niezwykle przydatny w terapii sportowców, po urazach, stłuczeniach i wielu innych.
Aparat Thermopress pozwala na:
możliwość regulacji temperatury w zakresie od 0stC do +40st C
możliwość pracy w czterech trybach:
- zimno, ciągłe zimno, ciepło, naprzemienne ciepło – zimno,
możliwość ustawiania czasu terapii i przerwy pomiędzy cyklami,
możliwość pracy dwóch mankietów jednocześnie,
możliwość regulacji czasu działania oraz czasu przerwy masażu uciskowego,
sygnalizacja braku płynu w obiegu systemu,
sygnalizacja zbyt wysokiego ciśnienia,
gotowe programy terapeutyczne,
możliwość tworzenia własnych programów,
kartoteka pacjenta zawierająca dane osobowe, rodzaj schorzenia, skalę bólu oraz listę zabiegów wykonanych pacjentowi,
duży wyświetlacz ciekłokrystaliczny,
czytelne i przejrzyste oprogramowanie w języku polskim,
nowoczesna, ergonomiczna konstrukcja
urządzenie z wózkiem jezdnym w hamulcami

Aparat do terapii termicznej THERMOPRESS COSMOGAMMA złożony w magazynie, brak możliwości sprawdzenia podczas pracy i potwierdzenia sprawności w działaniu. Brak specyfikacji zakupu uniemożliwia sprawdzenie pełnej kompletności. Widoczne ślady użytkowania, drobne uszkodzenia mechaniczne oraz zabrudzenia, wymaga przeglądu serwisowego, ewentualnej naprawy. Opinia o cenie nie jest ekspertyzą techniczną, nie jest też ofertą handlową. Przed zakupem należy obejrzeć.