EFL Finance Aparat do ultradźwięków US 13 EVO 2016r.

197395

Aukcje - Partner EFL

Aktualna cena (bez VAT): 730,00 zł

EFL Finance Aparat do ultradźwięków US 13 EVO
Producent: Emildue S.R.L.   Numer fabryczny: USO61957
Rok produkcji: 2016

UWAGA!!! Sprzęt sprzedawany przez współwłaściciela, firmę EFL Finance S.A. z siedzibą we Wrocławiu.

Nazwa: Aparat do ultradźwięków
Model: US 13 EVO
Rok produkcji: 2016
Wytwórca: Emildue S.R.L.
Kraj wytworzenia: Włochy
Nr identyfikacyjny: USO61957

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej /tabliczki znamionowej) :
• Wymiary : 39 x 33 x 23 cm
• Masa: 4,6 kg
• Zasilanie: 115-230 V/ 50-60 Hz
• Liczba aplikatorów 1 – 3
• Częstotliwość 1MHz, 3MHZ
• Częstotliwość impulsowa 100Hz
• Zegar 0 - 30 minut

Przedmiot oszacowania: zasilane elektrycznie urządzenie do terapii ultradźwiękowej posiada możliwość współpracy z głowicami: o powierzchni 1 cm2 oraz 10cm2 i 1cm2 i częstotliwościach: 1MHz i 3 MHz, emisja sygnału jest ciągła i impulsowa (w zakresie od 20- 100%, co 10%), posiada też bank gotowych programów terapeutycznych i kartoteka danych pacjenta oraz nowoczesne wzornictwo, duży, czytelny panel. Urządzenie posiada bazę 30 gotowych programów zabiegowych oraz możliwość zapamiętywania własnych. Jednocześnie pracować może z dwoma aplikatorami oraz z aparatem do elektroterapii, umożliwiając zabieg terapii skojarzonej. Sterowanie odbywa się za pomocą wygodnego ekranu LCD o przekątnej 5,9”.
• nie stwierdzono : głowic ultradźwiękowych
Uszkodzenia
• zarysowania powierzchni
• zadrapania powłoki, otarcia
• niewielkie zewnętrzne uszkodzenia mechaniczne
• po przyłączeniu zasilania uruchamia się
• nie zwraca komunikatu o błędach
• posiada oznakowanie CE
Historia napraw i konserwacji
• data następnego przeglądu 09/02/2019
• dokumentacji serwisowej / historii napraw i konserwacji
• paszportu technicznego

Dostawcą sprzętu jest Partner EFL: